C325C240KAG5TA
MFR.Part #
C325C240KAG5TA
JLCPCB Part #
C1630568
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
24pF 250V 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS