ALS81H114QS100
MFR.Part #
ALS81H114QS100
JLCPCB Part #
C3814195
Package
螺栓,D90xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 0.11F 100V 194mm 31.8mm 36.2A@10kHz 6mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS