ALS70A163QS450
MFR.Part #
ALS70A163QS450
JLCPCB Part #
C1584826
Package
螺栓,D90xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 16000uF 16mΩ@100Hz 194mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 36.2A@10kHz 450V 90mm ±20% 螺栓,D90xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS