ALS80P512NJ450
MFR.Part #
ALS80P512NJ450
JLCPCB Part #
C1616891
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+105℃ 117mm 20.2A@10kHz 31.8mm 37mΩ@100Hz 450V 5100uF 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS