ALS80G124NJ063
MFR.Part #
ALS80G124NJ063
JLCPCB Part #
C6464162
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+105℃ 0.12F 115mm 23.8A@100Hz 31.8mm 63V 77mm 9mΩ@100Hz ±20% Bolt,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS