ALS81G432NJ500
MFR.Part #
ALS81G432NJ500
JLCPCB Part #
C1644003
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+105℃ 117mm 19.4A@10kHz 31.8mm 4300uF 500V 56mΩ@100Hz 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS