ALS80P303NS200
MFR.Part #
ALS80P303NS200
JLCPCB Part #
C1617044
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 15mΩ@100Hz 196mm 200V 25.7A@10kHz 30000uF 31.8mm 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS