ALS81A824NS025
MFR.Part #
ALS81A824NS025
JLCPCB Part #
C1617340
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 0.82F 194mm 25V 29.7A@10kHz 31.8mm 6mΩ@100Hz 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS