T520U686M010ATE055
MFR.Part #
T520U686M010ATE055
JLCPCB Part #
C2158971
Package
2312
Description
-55℃~+105℃ 10V 55mΩ@100kHz 68uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS