C4AEOBW5400H3NJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AEOBW5400H3NJ
JLCPCB Part #
C3785643
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 40uF 900V ±5% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS