ALS80H472QH500
MFR.Part #
ALS80H472QH500
JLCPCB Part #
C1617023
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+105℃ 21.6A@10kHz 31.8mm 4700uF 500V 51mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS