T495D226K035ATAUTO
MFR.Part #
T495D226K035ATAUTO
JLCPCB Part #
C1881814
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 83mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS