UB2-4.5NUN
MFR.Part #
UB2-4.5NUN
Description
-40℃~+85℃ 1A 1ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2ms 4.5V Silver Alloy - Signal Relays ROHS