ALS80H132DF350
MFR.Part #
ALS80H132DF350
JLCPCB Part #
C1644875
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 10.2A@10kHz 105mm 117mΩ@100Hz 12.8mm 1300uF 350V 36mm 6000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS