ALS70H132DF400
MFR.Part #
ALS70H132DF400
JLCPCB Part #
C3814248
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 107mm 11.2A@10kHz 11000hrs@85℃ 12.8mm 122mΩ@100Hz 1300uF 36mm 400V ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS