ALS80C332LM450
MFR.Part #
ALS80C332LM450
JLCPCB Part #
C3813916
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 131mm 20.2A@10kHz 28.5mm 3300uF 450V 49mΩ@100Hz 63.5mm 8000hrs@105℃ ±20% Bolt,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS