T551B567K010AH
MFR.Part #
T551B567K010AH
JLCPCB Part #
C1577138
Description
-55℃~+125℃ 10V 560uF 90mΩ@100kHz ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors