ALF20C331EC400
MFR.Part #
ALF20C331EC400
JLCPCB Part #
C1615848
Package
Plugin,D40xL35mm
Description
330uF 35mm 400V 40mm ±20% 插件,D40xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS