ALS80A304MF025
MFR.Part #
ALS80A304MF025
JLCPCB Part #
C1615201
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 0.3F 105mm 25.4A@10kHz 25V 28.5mm 66mm 8000hrs@105℃ 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS