ALS70H622MF350
MFR.Part #
ALS70H622MF350
JLCPCB Part #
C3815291
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 19000hrs@85℃ 22.7A@10kHz 28.5mm 33mΩ@100Hz 350V 6200uF 66mm ±20% Bolt,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS