ALS71A393DB025
MFR.Part #
ALS71A393DB025
JLCPCB Part #
C1498772
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.7A@10kHz 12.8mm 25V 36mm 37mΩ@100Hz 39000uF 62mm ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS