ALS81A393DB025
MFR.Part #
ALS81A393DB025
JLCPCB Part #
C1612095
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+105℃ 11.7A@10kHz 12.8mm 25V 36mm 38mΩ@100Hz 39000uF 6000hrs@105℃ 62mm ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS