ALS70P432NJ550
MFR.Part #
ALS70P432NJ550
JLCPCB Part #
C1644004
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+85℃ 108mΩ@100Hz 115mm 19.8A@10kHz 20000hrs@85℃ 31.8mm 4300uF 550V 77mm ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS