R46KI310040M1K
MFR.Part #
R46KI310040M1K
JLCPCB Part #
C212659
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS