ALS70H622NJ450
MFR.Part #
ALS70H622NJ450
JLCPCB Part #
C1616149
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+85℃ 115mm 20000hrs@85℃ 22.9A@10kHz 31.8mm 36mΩ@100Hz 450V 6200uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS