ALS80U512NP500
MFR.Part #
ALS80U512NP500
JLCPCB Part #
C1619658
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 146mm 21.5A@10kHz 31.8mm 48mΩ@100Hz 500V 5100uF 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS