ALF70C681DF400
MFR.Part #
ALF70C681DF400
JLCPCB Part #
C1018005
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 109mΩ 15000hrs@85℃ 2.99A@100Hz 22.5mm 35mm 400V 50mm 680uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS