381LX561M350A052
MFR.Part #
381LX561M350A052
JLCPCB Part #
C19415952
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.1A@20kHz 3000hrs@105℃ 350V 355mΩ@120Hz 35mm 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS