T550B256M050AH
MFR.Part #
T550B256M050AH
JLCPCB Part #
C4987792
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+105℃ 170mΩ@100kHz 25uF 50V ±20% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors