ALF70C391EH630
MFR.Part #
ALF70C391EH630
JLCPCB Part #
C4155142
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 22.5mm 237mΩ 390uF 40mm 6.47A@10kHz 60mm 630V ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS