ALF40C153EH063
MFR.Part #
ALF40C153EH063
JLCPCB Part #
C6120142
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 15000uF 22.5mm 39mΩ@100Hz 40mm 60mm 63V 7.99A@10kHz 9000hrs@105℃ ±20% Plugin,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS