ALF70G391EH630
MFR.Part #
ALF70G391EH630
JLCPCB Part #
C4155247
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 25mm 3.11A@100Hz 390uF 40mm 60mm 630V ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS