ALF70C391EH600
MFR.Part #
ALF70C391EH600
JLCPCB Part #
C4155127
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 218mΩ 22.5mm 390uF 40mm 6.42A@10kHz 600V 60mm ±20% Plugin,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS