ALF40C331ED400
MFR.Part #
ALF40C331ED400
JLCPCB Part #
C1613992
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
330uF 400V 40mm 40mm ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS