MPXV1D0830L3R3
MFR.Part #
MPXV1D0830L3R3
JLCPCB Part #
C1852611
Package
SMD,8x8mm
Description
12.5A 22.3mΩ 3.3uH 8.9A AEC-Q200 ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS