ALF40G331ED400
MFR.Part #
ALF40G331ED400
JLCPCB Part #
C1611237
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 2.56A@100Hz 216mΩ 25mm 330uF 400V 40mm 40mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS