ALF80C561EH500
MFR.Part #
ALF80C561EH500
JLCPCB Part #
C4155164
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 22.5mm 3.44A@100Hz 40mm 500V 560uF 60mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS