C4AQIBU4800A11J
MFR.Part #
C4AQIBU4800A11J
JLCPCB Part #
C3781951
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 800V 8uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS