ALC80D822EH100
MFR.Part #
ALC80D822EH100
JLCPCB Part #
C1612117
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 40mm 43mΩ@100Hz 60mm 8.65A@100Hz 8200uF 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS