ALC80C752EB063
MFR.Part #
ALC80C752EB063
JLCPCB Part #
C5583639
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 22.5mm 30mm 40mm 5.52A@100Hz 60mΩ@100Hz 63V 7500uF 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS