ALC80F752EB063
MFR.Part #
ALC80F752EB063
JLCPCB Part #
C1608751
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
30mm 40mm 63V 7500uF ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS