ALC80A511DF400
MFR.Part #
ALC80A511DF400
JLCPCB Part #
C1610019
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.74A@100Hz 242mΩ@100Hz 35mm 400V 50mm 510uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS