ALC70E751DF350
MFR.Part #
ALC70E751DF350
JLCPCB Part #
C1616046
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 190mΩ@100Hz 22.5mm 3.09A@100Hz 350V 35mm 50mm 750uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS