T551B107M010AT4251
MFR.Part #
T551B107M010AT4251
JLCPCB Part #
C1577251
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 140mΩ@100kHz ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors