T491B685M006AT
MFR.Part #
T491B685M006AT
JLCPCB Part #
C1953246
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 3.5Ω 6.3V 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS