ALC80A392BD063
MFR.Part #
ALC80A392BD063
JLCPCB Part #
C7072222
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 3.76A@100Hz 3900uF 40mm 6000hrs@105℃ 63V 95.79mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS