T322B475K015AT
MFR.Part #
T322B475K015AT
JLCPCB Part #
C1652881
Description
-55℃~+125℃ 15V 4.7uF 5Ω ±10% 插件,D2.8xL7.4mm Tantalum Capacitors ROHS