ALC70D820CB600
MFR.Part #
ALC70D820CB600
JLCPCB Part #
C3721303
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.03A@100Hz 1.548Ω@100Hz 10mm 13000hrs@85℃ 30mm 30mm 600V 82uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS