C356C274G1G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C356C274G1G5TA
JLCPCB Part #
C1647358
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 100V 270nF C0G ±2% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS