T491B475K020AT4280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B475K020AT4280
JLCPCB Part #
C1956171
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 3Ω 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS